OKVI
Darmowa dostawa powyżej 300 zł.
Znajdź swój rozmiar.

Legginsy ECLIPSE - Czarny

SKU: 700.954.29

Przewodnik po rozmiarach


Stylowe legginsy ECLIPSE są miękkie i przewiewne, dzięki czemu zapewniają wygodę, którą kochasz. Najwyższej jakości materiały OKVI z których są wykonane legginsy z linii Luxe, w połączeniu z lekką konstrukcją dają uczucie kompresji. Pas ze średnim stanem doskonale podkreśla kształt ciała. Ten produkt jest wykonany w przynajmniej 90% z włókien poliestru z recyklingu.

  • 75% Nylon / 25% Elastan.
Галерея на 8 фото
Legginsy ECLIPSE - Czarny
Stylowe legginsy ECLIPSE są miękkie i przewiewne, dzięki czemu zapewniają wygodę, którą kochasz. Najwyższej jakości materiały OKVI z których są wykonane legginsy z linii Luxe, w połączeniu z lekką konstrukcją dają uczucie kompresji. Pas ze średnim stanem doskonale podkreśla kształt ciała. Ten produkt jest wykonany w przynajmniej 90% z włókien poliestru z recyklingu.

  • 75% Nylon / 25% Elastan.
Dowiedz się więcej o ECLIPSE
Dołącz do nas
Inicjatywa mająca na celu wyeliminowanie odpadów i emisji dwutlenku węgla, aby zabezpieczyć przyszłość sportu, zaczyna się tutaj. Ten produkt jest wykonany w przynajmniej 90% z włókien poliestru z recyklingu.
Większe uczucie luksusu
Legginsy ECLIPSE mają doskonałe parametry i są wykonane z najwyższej jakości materiałów OKVI. Miękki fason odpowiada za doskonałe dopasowanie i wygodę podczas biegu. Legginsy zapewniają maksymalne wsparcie, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na trasie.
Wygoda, przewiewność i wsparcie
Elastyczny materiał zapewnia wsparcie niezbędne podczas każdego biegu.
Regulacja dopasowania
Wsparcie nie jest czymś uniwersalnym, dlatego zadbaliśmy o to, by nasz kultowy model miał opcję regulacji. Gdy tylko włożysz ten najbardziej kompresyjny stanik ONE, będziesz mogła go odpowiednio dopasować za pomocą wzmocnionego zapięcia które znajduje się z tyłu.
Modne teraz