OKVI
Darmowa dostawa powyżej 300 zł.
Znajdź swój rozmiar.

Stanik sportowy Flame Action - Czarny

SKU: 700.954.29

Przewodnik po rozmiarach


Ten stanik Flame Action zapewniający średnie wsparcie będzie dodawać Ci pewności siebie przez cały dzień. Wszyta jednoczęściowa wkładka i wydłużony fason zwiększają osłonę i kształtują biust, a technologia odprowadzania wilgoci zapewnia ochłodę i komfort. Elastyczny materiał części głównej otula ciało niespotykaną miękkością i zapewnia swobodę ruchów. Możesz w ogóle zapomnieć, że masz na sobie stanik. Ten produkt jest wykonany w przynajmniej 90% z włókien poliestru z recyklingu.

  • 75% Nylon / 25% Elastan.
Галерея на 8 фото
Stanik sportowy Flame Action - Czarny
Ten stanik Flame Action zapewniający średnie wsparcie będzie dodawać Ci pewności siebie przez cały dzień. Wszyta jednoczęściowa wkładka i wydłużony fason zwiększają osłonę i kształtują biust, a technologia odprowadzania wilgoci zapewnia ochłodę i komfort. Elastyczny materiał części głównej otula ciało niespotykaną miękkością i zapewnia swobodę ruchów. Możesz w ogóle zapomnieć, że masz na sobie stanik. Ten produkt jest wykonany w przynajmniej 90% z włókien poliestru z recyklingu.

  • 75% Nylon / 25% Elastan
Dowiedz się więcej o Flame Action
Dołącz do nas
Inicjatywa mająca na celu wyeliminowanie odpadów i emisji dwutlenku węgla, aby zabezpieczyć przyszłość sportu, zaczyna się tutaj. Ten produkt jest wykonany w przynajmniej 90% z włókien poliestru z recyklingu.
Atrakcyjny styl i funkcjonalność
Dodatkowy szew z tyłu podkreśla sylwetkę, a udoskonalony kształt klina zapewnia optymalną wygodę.
Wygoda, przewiewność i wsparcie
Elastyczny materiał zapewnia wsparcie niezbędne podczas każdego biegu.
Modne teraz